Mouse Categories

Mouse

Gamepad Razer Firefly Hard Gaming Mouse Mat, (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. Ndriçim nga poshte Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™
 • 355 mm x 255 mm x 4 mm
SKU: RZ02-01350100-R3M1

Gamepad Razer Goliathus Control Fissure Large Small (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 355 mm x 444 mm
SKU: RZ02-01070700-R3M2

Gamepad Razer Goliathus Extended Chroma Mouse Mat, POWERED BY RAZER CHROMA™, (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. Ndriçim pergjate Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™
 • Extended – 294 mm x 920 mm x 3 mm
SKU: RZ02-02500300-R3M1
7.990 L 8.200 L Add to cartKrahaso

Gamepad Razer Goliathus Overwatch Speed (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer 
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 294mm x 920mm Dizenjuar per fanatiket e lojes Overwatch.
SKU: RZ02-01071600-R3M1

Gaming Mouse Razer Abyssus Essential – 7.200 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gaming Mouse Razer Abyssus Essential me 7.200 DPI
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes
 • Ndriçim nga poshte mouse-it nga teknologjia Chroma
SKU: RZ01-02160300-R3M1

Gaming Mouse Razer Abyssus V2 (Ambidextrous) – 5,000 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gaming Mouse Razer Abyssus V2 me 5000 DPI
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes
 • *Ky mouse eshte edhe per megjerashet
SKU: RZ01-01900100-R3G1
5.900 L 7.900 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Razer DeathAdder 2013 – 6.400 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder 2013
 • Mouse me sensorin optik  – 6.400 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-00840100-R3G1

Gaming Mouse Razer DeathAdder Elite (MECHANICAL) – 16,000 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Elite
 • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote – 16,000 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-02010100-R3U1
9.900 L 13.900 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Razer DeathAdder Essential – 6.400 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Essential.
 • Mouse me sensorin optik – 6.400 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje.
SKU: RZ01-02540100-R3M1
5.900 L 7.900 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Razer Overwatch DeathAdder Elite (MECHANICAL) – 16,000 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Elite me dizajn nga loja Overwatch
 • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote – 16,000 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-02010300-R3M1

Gaming Mouse Trust GXT 105 Izza Illuminated Gaming Mouse – 2.400 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 105 Izza Illuminated me 2400 DPI.
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.
 • 6 Butona te konfigurueshem.
SKU: 21683
1.500 L 2.200 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated Gaming Mouse – 4.000 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated me 4.000 DPI.
 • Dizajn unik dhe nje nder mouse-t me te mire ne treg.
 • 10 Butona te konfigurueshem ndriçim RGB i menaxhueshem.
SKU: 22089
3.900 L 4.500 L Add to cartKrahaso

Gaming Razer Turret Lapboard – Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming – Bluetooth Enabled

0 out of 5
(0)
Razer
 • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)
 • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.
 • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.
SKU: RZ84-01330100-B3G1

Mouse Gaming & MousePad Trust GXT 782

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Gaming dhe Tapet për videolojra nga marka Hollandeze Trust.
 • 6 butona të konfigurueshëm dhe 4800 DPI.
 • Logo GXT Trust e ndriçueshme.
SKU: 21142

Mouse Gaming Redragon Lavawolf M701

0 out of 5
(0)
Redragon
 • Mouse për videolojra me 8 butona dhe 6400 DPI
 • Me ndriçim vullkanore 5 LED Backlight
 • Kabllo USB shumë cilësore dhe me kokë USB ari
SKU: 6950376702364

Mouse Gaming Trust GXT 154 Falx Illuminated – 2.400 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 154 Falx Illuminated me 2400 DPI.
 • Dizajn ergonomik dhe shume i rehatshem. Menaxhim i peshes se mouse-it.
 • 7 Butona te konfigurueshem. Ndriçimit LED.
SKU: 21835

Mouse Gaming Trust GXT 164 Sikanda MMO (12 Butona)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Marka: Trust | Modeli: GXT 164 Sikanda MMO | Ngjyra: Shumëngjyrësh
 • Lidhja: USB 12 butona te programueshme 
 • Garancia: 12 Muaj | DPI: 100 – 5000 dpi

 

SKU: 21726

Mouse Gaming Trust GXT 168 Haze Illuminated Gaming Mouse – 4.000 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 168 Haze Illuminated me 4000 DPI.
 • Shtrese e holle metalike poshte mouse-it per nje levizje te perkryer
 • 6 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: N/A

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 108 Rava – 2.000 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 108 Rava me 2.000 DPI.
 • 4 levele per menaxhimin e DPI-se. Veshje gome per kapje me te mire.
 • 6 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: 22090

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 115 Macci – 2.400 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 115 Macci me 2.400 DPI.
 • 5 levele per menaxhimin e DPI-se.
 • 6 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: 22417

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 117 Strike – 1.400 DPI (Me karikimi)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust Trust GXT 117 Strike Rechargeable Wireless Mouse me karikimi deri 1.400 DPI.
 • 150 ore me nje karikim te plote, funksionon edhe gjate karikimit.
 • 4 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: 22625

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 130

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Wireless për videolojra me 9 butona të konfigureshëm dhe 2400 DPI.
 • Seria GXT e markës Hollandeze Trust është e dedikuar në Gaming.
 • Ndriçim LED, veshje gome dhe kontroll i tmerrësisht i saktë.
SKU: 20687
3.400 L 4.300 L Add to cartKrahaso

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 140 Manx Rechargeable – 3.000 DPI (Me karikimi)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 140 Manx Rechargeable Wireless Mouse me 3000 DPI.
 • 200 ore me nje karikim te plote, funksionon edhe gjate karikimit.
 • 8 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: 21790

Mouse Gaming Wireless Trust Ziva – 1.200 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Wireless Trust Ziva me 1.200 DPI.
 • Buton per menaxhimin e DPI-se.
 • Mouse i thjeshte gaming pa tel.
SKU: 22205

Mouse Pad Gaming E-Blue Mazer EMP004-S (tapet)

0 out of 5
(0)
E-Blue
 • Veshja e hollë me fibër të dyfishtë përmirëson ndjekjen e lëvizjeve të Mouse-it.
 • Pëlhura e butë dhe e rrafshët e bën atë të rehatshëm për dorën tuaj.
 • Baza e gomës “kundër-rrëshqitje” e fikson fort tapetin në çdo sipërfaqe.
SKU: EMP004-S

Mouse Wireless Trust Primo + MousePad – 1.600 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Wireless Trust Primo me 1.600 DPI dhe tapet per Mouse i perfshire.
 • Buton per menaxhimin e DPI-se.
 • Mouse i thjeshte pa tel per laptopin tuaj.
SKU: 21979

Mouse Wireless Trust Ziva – 1.800 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Wireless Trust Ziva me 1.800 DPI.
 • Buton per menaxhimin e DPI-se.
 • Mouse i thjeshte pa tel per zyre ose shtepi.
SKU: 21949

Mousepad Gaming Razer Vespula V2 Hard Gaming Mouse Mat (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Siperfaqe e tapetit e optimizuar per çdo sensor.
 • Razer Vespula V2 ka siperfaqe te dyfishte, te forte dhe te bute njekohesisht.
 • Baze gome me silikon per pushimin e dores.
SKU: RZ02-02180100-R3M1

Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Prezantues per PowerPoint (Slideshow) shume elagant dhe praktik.
 • Ideal per salla konferencash, shkolle ose zyre
 • Ngjyra e lazerit: E kuqe
SKU: 20430

Mouse Gaming Bluetooth Razer Orochi 8200

0 out of 5
(0)
Razer
 • Marka: Razer | Modeli: Orochi 8200 | Ngjyra: Jeshile
 • Lidhja: Wireless | Bateri AA+
 • Garancia: 2 Vite
SKU: RZ01-01550100-R3G1

Showing 1–30 of 64 results

WhatsApp WhatsApp me ne