Kufje Categories

Kufje

Kufje A4Tech HS-23 ComfortFit Stereo Headset

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Kufje A4Tech HS-23 ComfortFit Stereo Headset shume te pershtatshme per ore te gjata muzike dhe komunikimi.
 • Muzike cilesore dhe mikrofon me anullim zhurme.
 • Shume te rehatshme per ato qe flasin me ore te gjate.
SKU: HS-23 Black

Kufje A4Tech HS-30 ComfortFit Stereo Headset

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Kufje A4Tech HS-30 ComfortFit Stereo Headset shume te pershtatshme per ore te gjata muzike dhe komunikimi.
 • Muzike cilesore dhe mikrofon me anullim zhurme.
 • Shume te rehatshme per ato qe flasin me ore te gjate.
SKU: HS-30 Black

Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Bluetooth Headphone

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Headphone per celular ose tablet.
 • Muzike shume cilesore dhe shume praktike me mundesi palosje.
 • Deri ne 8 ore bateri dhe fishe audio e perfshire per ta lidhe direkt.
SKU: 21754

Kufje Gaming Razer Electra V2 – 7.1 Virtual surround sound Headset

0 out of 5
(0)
Razer
 • Kufje Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer.
 • Cilesi superiore e lojes nga Razer Electra V2 me Virtual 7.1 surround sound
 • Izolim i plote i zhurmes dhe komfort ekstrem.
SKU: RZ04-02210100-R3M1

Kufje Gaming Trust GXT 313 Nero Illuminated Gaming Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust 313 Nero shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.
 • Ndriçim i kufjes nga kablli USB.
SKU: 21601

Kufje Gaming Trust GXT 322 Carus Gaming Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 322 shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC, XBOX, PS, Switch.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.
SKU: 20408

Kufje Gaming Trust GXT 322C Carus Gaming Headset (Jungle Camo)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 322C shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC, XBOX, PS, Switch.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.
SKU: 20865

Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius
 • Cilesi superiore e Gaming me 7.1 Virtual surround sound
 • 12 Muaj Garanci
SKU: 22052

Kufje Gaming Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset
 • Cilesi superiore e Gaming me Virtual 7.1 surround sound
 • Dridhje e kufjes me aktivizimin e Basit | 12 Muaj Garanci
SKU: 22054

Kufje Gaming Trust GXT 363 Hawk 7.1 Bass Vibration Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 363 Hawk 7.1 Bass Vibration Headset
 • Cilesi superiore e Gaming me Virtual 7.1 surround sound
 • Dridhje e kufjes me aktivizimin e Basit | 12 Muaj Garanci
 • Nje nder kufjet me te mira ne treg.
SKU: 20407

Kufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset
 • Cilesi superiore e Gaming dhe shume te pershtatshme per ore te gjata loje.
 • 12 Muaj Garanci
SKU: 22338
3.900 L 4.900 L Add to cartKrahaso

Kufje Genius HS-520 Foldable Headset (Per Call Center)

0 out of 5
(0)
Genius
 • Kufje Genius HS-520 Foldable Headset per Call Center.
 • Cilesi zeri dhe izolim i zhurmave, shume praktike per biseda te gjata.
 • Dizajn elegant. Kontroll i volumit direkt nga kufja.
SKU: 31710203100

Kufje Trust Mauro USB Headset (per Call Center)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Mauro USB Headset ideale per Call Center me gjatesi 2.5m.
 • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.
 • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.
SKU: 17591

Kufje Trust Quasar Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Trust Quasar shume te pershtatshme per ore te gjata ne Skype.
 • Mikrofoni siguron qartesi te larte.
 • Ideale per Call Center.
SKU: 16904

Kufje Trust Ziva Chat Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Headphone per celular ose tablet.
 • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon fleksibël për komunikim.
 • Mikrofoni i ndjeshëm me nje dizajn qe siguron cilësi të qartë gjate komunikimit.
SKU: 21517

Kufje Trust Ziva Foldable Headphones – Blu

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Trust Ziva Foldable Headphones per Smartphone dhe tablet.
 • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.
 • Dizajn elegant. Keto kufje mund te palosen.
SKU: 21823

Kufje Trust Ziva Foldable Headphones – E kuqe

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Trust Ziva Foldable Headphones per Smartphone dhe tablet.
 • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.
 • Dizajn elegant. Keto kufje mund te palosen.
SKU: 21822

Kufje Trust Ziva Foldable Headphones – E zeze

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Trust Ziva Foldable Headphones per Smartphone dhe tablet.
 • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.
 • Dizajn elegant. Keto kufje mund te palosen.
SKU: 21821

Kufje Wireless Baseus Encok D01 Hifi Bluetooth (Noise Cancelling)

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kufje Bluetooth Baseus D01 me izolim zhurme.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore.
 • 8 Ore bateri.
SKU: NGD01-09

Mikrofon Trust Starzz Microphone for PC and Laptop (Includes Tripod)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mikrofon me performance te larte nga marka Trust Starzz per PC. 
 • Buton per funksionin Mute (pa ze) dhe mbeshtetese me Tripod.
 • Ideale per regjistrim zeri, Skype Chat dhe Online Gaming.
SKU: 16973
1.200 L 1.500 L Add to cartKrahaso

Kufje A4-Tech HS-28 ComfortFit Stereo

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Peshë e lehtë, e rregullueshme për çdo përdorim dhe rehati afatgjatë.
 • Përfshirje e plotë e veshit
 • Mikrofoni i integruar anulon zhurmën rrit saktësinë e të folurit dhe cilësinë e transmetimit të zërit. 
SKU: HS-28-1

Kufje Bluetooth Baseus EB01

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Material ABS anti-impakt, shumë i fortë, shumë i bukur me shkëlqim.
 • Teknologjia e anulimit të zhurmës, siguron kënaqësi për biseda të qarta dhe muzikë pavonesë.
 • Lidhet me 2 celular njëkohësisht dhe zgjat 100 orë pa karikim.
SKU: Baseus EB01
1.300 L 1.500 L Add to cartKrahaso

Kufje Genius HS-M430

0 out of 5
(0)
Genius
 • Kufje shumë cilësore nga marka e njohur Genius.
 • Butoni i integruar ju mundëson kontrollin e thirrjeve hyrëse për celularin tuaj.
 • Ideale për muzikë dhe biseda në Skype.
SKU: 31710197101

Kufje Manhattan Stereo

0 out of 5
(0)
Manhattan
 • Kufje stereo të thjeshta me mikrofon të rregullueshëm dhe kontroll volumit.
SKU: 164429

Showing all 24 results

WhatsApp WhatsApp me ne