Keyboard (Tastiere) - Kategori

Keyboard (Tastiere)

Gaming Razer Turret Lapboard – Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming – Bluetooth Enabled

0 out of 5
(0)
Razer
 • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)
 • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.
 • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.
SKU: RZ84-01330100-B3G1

Gjysem-Tastiere Gaming Razer Tartarus V2 Mecha-Membrane Gaming Keypad

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gjysem Tastiere Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 
 • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.
 • 32 butona plotësisht të programueshëm.
SKU: RZ07-02270100-R3M1

Tastiere & Mouse Alcatroz Xplorer 5500M

0 out of 5
(0)
Alcatroz
 • Tastiere Gaming Combo Tastiere & Mouse Alcatroz Xplorer 5500M, Mouse i perfshire.
 • Tastiere Gaming + Mouse Gaming me 1000 CPI.
 • 12 Muaj Garanci. 
SKU: 5500M

Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK240

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Tastierë Combo Wireless Logitech MK240 + Mouse.
 • Dizajn Unik dhe Minimalist.
 • 12 Muaj Garanci.
SKU: 920-008207

Tastiere & Mouse Wireless Trust Evo Silent Wireless Keyboard with mouse

0 out of 5
(0)
Trust
 • Tastiere Combo Wireless Trust Evo Silent Wireless Keyboard + Mouse i perfshire.
 • Tastiere multimediale. Shtypja e butonave eshte pothuajse e padegjueshme.
 • Mouse me veshje gome per kapje me te mire. 12 Muaj Garanci. 
SKU: 21383

Tastiere Advanced Gaming Trust GXT 285 Gada Advanced Gaming Keyboard

0 out of 5
(0)
Trust
 • Tastierë Gaming e avancuar e serisë GXT me 5 butona Macro të programueshëm nga marka Hollandeze Trust.
 • Teknologjia Anti-Ghosting ju mundëson fokusimin në lojë duke mos shtypur aksidentalisht butona të tjerë.
 • Ndriçim LED i butonave me ngjyra të ndryshme i jep karakter ambjetit tuaj Gaming.
SKU: 20433
4.900 L 5.900 L Shto në shportëKrahaso

Tastiere Gaming Armaggeddon RGB Kalashnikov AK-999 SFX

0 out of 5
(0)
Armaggedon
 • Tastiere Armaggeddon RGB Kalashnikov AK-999 SFX
 • 9 Ngjyra te ndryshme, Kunder pikave te ujit, Membra shume e forte dhe shume e thjeshte ne perdorim.
 • 12 Muaj Garanci.
SKU: AK-999 SFX

Tastiere Gaming E-Blue Polygon

0 out of 5
(0)
E-Blue
 • Filloni lojën menjëherë me një tastierë që ka të gjitha funksionet bazë Gaming.
 • Pamje e theksuar Blu tek butonat e veçuar për videolojra.
 • Lidhje me kabllo USB 1.7m e gjatë.
SKU: EKM075BK

Tastiere Gaming MSI VIGOR GK40 Backlit RGB Dedicated Hot Keys Anti-Ghosting Mechanical Feel, Gaming Keyboard

0 out of 5
(0)
MSI
 • Tastierë Gaming nga MSI me butona qe kane nje membrane speciale per ndjenje Mekanike.
 • Teknologjia Anti-Ghosting ju mundëson fokusimin në lojë duke mos shtypur aksidentalisht butona të tjerë.
 • Ndriçim LED i butonave me ngjyra të ndryshme i jep karakter ambjetit tuaj Gaming me MSI Mystic Light
SKU: Vigor GK40

Tastiere Mekanike Armaggeddon RGB Raptor MKA-11R

0 out of 5
(0)
Armaggedon
 • Tastiere Mekanike Armaggeddon RGB Raptor MKA-11R – Mechanical Keyboard
 • Rehati ekstreme, Cilesi e Larte, Thjeshtesi maksimale ne shtypjen e butonave.
 • 12 Muaj Garanci.
SKU: MKA-11R
5.900 L 7.900 L Shto në shportëKrahaso

Tastiere Mekanike Gaming Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard

0 out of 5
(0)
Trust
 • Tastiere Mekanike Gaming Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC.
 • Teknologji Advanced Anti-Ghosting per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.
 • Nje nder tastierat me te mira ne treg.
SKU: 22630

Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2
 • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB
 • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 
SKU: RZ03-01703000-R3M1

Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Yellow Switch)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2
 • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB
 • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Yellow Switch.
SKU: RZ03-02190800-R3M1

Tastiere A4Tech KX-100 X-Slim (Multimedia) – USB

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Tastiere A4Tech Multimediale per kontoll volumi, muzike dhe interneti nga 1 buton.
 • Ultra-Slim | USB Wired
SKU: ММ KX-100 USB B

Tastiere Gaming Armaggeddon SwiftSpectra AK-333S RGB – USB

0 out of 5
(0)
Armaggedon
 • Tastiere Gaming me ngjyra RGB
 • Lidhja me fishe USB Wired
SKU: AK-333S

Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK270

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Tastiere dhe Mouse pa tel (Wireless) nga marka Logitech. Per zyre dhe shtepi.
SKU: 920-004509

Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK330

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Tastierë Combo Wireless Logitech MK330 + Mouse
 • 10 Butona të programueshëm | 24 orë bateri | Wireless Connection
 • 6 Muaj Garanci
SKU: 920-003989

Tastiere Gaming E-Blue EKM046BK Elated – USB

0 out of 5
(0)
E-Blue
 • Tastierë ekonomike Gaming nga E-Blue
 • USB Wired
SKU: EKM046BK

Tastiere Logitech K120 – USB

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Tastiere Logitech
 • Lidhje me fishe USB Wired
SKU: 920-002478

Tastiere & Mouse Wireless A4-Tech 3000N

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Set Tastier dhe Mouse pa kabllo (Valor) në frekuencën 2.4GHz.
 • Lidhje e fortë dhe e qëndrueshme e valës në distancën deri 10 metra.
 • Teknologjia V-Track e bën Mouse-in të lëvizë në çdo sipërfaqe edhe në pëlhurat më të buta.
SKU: 3000N

Tastiere & Mouse Wireless A4-Tech 3100N

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Set Tastier dhe Mouse pa kabllo (Valor) në frekuencën 2.4GHz.
 • Lidhje e fortë dhe e qëndrueshme e valës në distancën deri 10 metra.
 • Teknologjia V-Track e bën Mouse-in të lëvizë në çdo sipërfaqe edhe në pëlhurat më të buta.
SKU: 3100N

Tastiere & Mouse A4-Tech 6100F Wireless

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Set Tastier dhe Mouse pa kabllo (Valor) në frekuencën 2.4GHz.
 • Lidhje e fortë dhe e qëndrueshme e valës në distancën deri 10 metra.
 • Teknologjia V-Track e bën Mouse-in të lëvizë në çdo sipërfaqe edhe në pëlhurat më të buta.
SKU: Tastierë & Mouse A4-Tech 6100F Wireless

Tastiere & Mouse Wireless A4-Tech 7300N – USB

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Set Tastier dhe Mouse pa kabllo (Valor) në frekuencën 2.4GHz.
 • Lidhje e fortë dhe e qëndrueshme e valës në distancën deri 10 metra.
 • Teknologjia V-Track e bën Mouse-in të lëvizë në çdo sipërfaqe edhe në pëlhurat më të buta.
SKU: 7300N

Tastiere A4-Tech KBS-720A – USB

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Tastierë me lidhje USB.
 • Shumë e rehatshme pasi forma e butonave i përshtatet pozicionit të gishtërinjve.
SKU: KBS-720

Tastiere A4-Tech KLS-40 (Multimedia) – USB

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Shumë praktike, e qetë dhe shumë e hollë.
SKU: KLS-40

Tastiere A4-Tech KX-100 – USB

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Shumë praktike, e qetë, e hollë dhe me një dizajn shumë të bukur.
SKU: Tastiere A4Tech KX-100 USB

Tastiere Gaming Logitech G103 Illuminated – USB

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Tastierë Logitech G103 Illuminated USB Gaming Keyboard
 • Butona LED | 6 Butona dedikuar Gaming | USB Weird
 • 12 Muaj Garanci
SKU: 920-005206

Shfaqur 1–30 nga 42 rezultate

WhatsApp WhatsApp me ne