Accessories

Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

0 out of 5
(0)
 • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.
 • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.
 • Cilese muzike shume cilesore.
SKU: NGE50-B01

Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO – 2.1 Speaker System

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO me teknologji EQ graphics.
 • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
 • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 8 Watt (RMS).
SKU: Evo 7-BTMI

Bokse Bluetooth SonicGear EVO 9 PRO – 2.1 Speaker System

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth SonicGear EVO 9  PRO me teknologji EQ graphics.
 • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
 • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 30 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 12 Watt (RMS).
SKU: EVO 9 PRO BTMI

Bokse Bluetooth SonicGear SPACE 7 – 2.1 Speaker System – Black

0 out of 5
(0)
 • Tingull i pastër dhe i pasur. Bas jashtëzakonisht i fuqishëm nga një woofer ultra-i vogël.
 • Cilësi muzike shumë e mirë për dhomë ose zyre.
 • Lidhje Bluetooth me Celular ose Tablet dhe Hyrje MicroSD
SKU: space7

Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System – Me ndriçim

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker
 • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.
 • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
SKU: TITAN 7 BTMI

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

0 out of 5
(0)
 • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.
 • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.
 • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.
SKU: RZ05-02450100-R3G1

Çantë Laptopi 13/14″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLACK

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Sydney moderne, kompakte dhe teper elegante.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 13-14″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 33 x 44 x 18 cm
SKU: 135074

Çantë Laptopi 15.6″ HP – Essential Backpack

0 out of 5
(0)
HP
 • Çantë shpine HP Essential për studentë dhe biznesmen.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 41.91 x 31.75 x 12.7 cm
SKU: H1D24AA-1

Çantë Laptopi 15.6″ HP – Essential Top Load Case

0 out of 5
(0)
HP
 • Çantë dore HP Essential Top Load Case për pune.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 28.58 x 40.64 x 8.89 cm
SKU: H2W17AA

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Blackstone II Backpack

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Blackstone II Backpack per persona qe jane shpesh ne levizje.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zeze Përmasa: 38 x 26 x 5 cm
SKU: 201189

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Melbourne Backpack

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Melbourne Backpack, per biznesmen te vertete.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zezë Përmasa: 50.5 x 35 x 27 cm
SKU: 170400

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Port Case Courchevel CL

0 out of 5
(0)
 • Çantë dore Port Designs Courchevel CL, e ideuar per levizshmeri
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zezë Përmasa: 47 x 36 x 9 cm
SKU: 160512

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Port Case Firenze, Black

0 out of 5
(0)
 • Çantë dore Port Designs Firenze, per grate ne karriere.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 38.5 x 26.5 x 7 cm
SKU: 150029

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Port Case Firenze, Red

0 out of 5
(0)
 • Çantë dore Port Designs Firenze, per grate ne karriere.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Kuqe Përmasa: 38.5 x 26.5 x 7 cm
SKU: 150033

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Port Case Liberty

0 out of 5
(0)
 • Çantë dore Port Designs Liberty per persona qe jane shpesh ne levizje.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zeze Përmasa: 40.8 x 30.8 x 5.2 cm
SKU: 202308

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Port Case Polaris Blue + mouse (Falas)

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Polaris BLU + mouse dhurate
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Blu Përmasa: 26 x 38.5 x 3.5 cm
SKU: 501732

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Port Case Polaris RED + mouse (Falas)

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Polaris RED + mouse dhurate
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Kuqe Përmasa: 26 x 38.5 x 3.5 cm
SKU: 501770

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Sydney

0 out of 5
(0)
 • Çantë dore Port Designs Sydney TL, ideale për studentë e profesionistë
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 30.5 x 43 x 7 cm
SKU: 135072

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLACK

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Sydney moderne, kompakte dhe teper elegante.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 35 x 48.5 x 19 cm
SKU: 135073

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLUE

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Sydney Blue moderne, kompakte dhe teper elegante.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Blu Përmasa: 35 x 48.5 x 19 cm
SKU: 135076

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Gaming Backpack Arokh + Mouse Gaming (falas)

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Gaming Backpack Arokh per lojtaret ne levizje
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zezë Përmasa: 29.5 x 23.2 x 48.5 cm
SKU: 901702
3.900 L 4.900 L Add to cartKrahaso

Çantë Laptopi 15.6″ Targus – Prospect Topload

0 out of 5
(0)
Targus
 • Çantë dore Targus Prospect per pune me nje dizajn bashkekohor.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zeze Përmasa: 38.7 x 2.5 x 26.5 cm
SKU: TBT259EU

Çantë Laptopi 17.3″ Manhattan – Empire Notebook Computer Briefcase

0 out of 5
(0)
 • Çantë dore Manhattan per pune me nje dizajn te thjeshte.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 17″
 • Ngjyra: Zeze Përmasa: 42 x 32 x 6.5 cm
SKU: 421560

Çantë Laptopi 17.3″ Port Designs – Port Case Courchevel CL

0 out of 5
(0)
 • Çantë dore Port Designs Courchevel CL me nje dizajn te vecante. Ideale per biznesmen gjithmone ne levizje.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 17.3″
 • Ngjyra: Zeze Përmasa: 42 x 28 x 70 cm
SKU: 160513

Çantë Laptopi 8-11″ Port Designs – Venice (Tablet bag)

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Venice per tablet dhe celular
 • Për laptopat me madhësi ekrani 8 – 11″
 • Ngjyra: GriPërmasa: 19.5 x 2 x 27.5 cm
SKU: 201203

Çantë Laptopi 9-11″ Port Designs – Shanghai (Netbook Bag)

0 out of 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Shanghai moderne, kompakte dhe teper elegante.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 9-11″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 23 x 32 x 6 cm
SKU: 135051

Gamepad Razer Firefly Hard Gaming Mouse Mat, (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. Ndriçim nga poshte Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™
 • 355 mm x 255 mm x 4 mm
SKU: RZ02-01350100-R3M1

Gamepad Razer Goliathus Control Fissure Large Small (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 355 mm x 444 mm
SKU: RZ02-01070700-R3M2

Gamepad Razer Goliathus Extended Chroma Mouse Mat, POWERED BY RAZER CHROMA™, (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. Ndriçim pergjate Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™
 • Extended – 294 mm x 920 mm x 3 mm
SKU: RZ02-02500300-R3M1
7.990 L 8.200 L Add to cartKrahaso

Showing 1–30 of 274 results

WhatsApp WhatsApp me ne