Accessories & Components

AFOX GeForce GTX 1050Ti GDDR5 GPU 4GB 128 Bit Dual Fan

0 out of 5
(0)
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores
 • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 5.967 pikë
 • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 11290 MHz / 1392 MHz
SKU: AF1050Ti-4096D5H2

Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

0 out of 5
(0)
 • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.
 • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.
 • Cilese muzike shume cilesore.
SKU: NGE50-B01

Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO – 2.1 Speaker System

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO me teknologji EQ graphics.
 • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
 • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 8 Watt (RMS).
SKU: Evo 7-BTMI

Bokse Bluetooth SonicGear EVO 9 PRO – 2.1 Speaker System

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth SonicGear EVO 9  PRO me teknologji EQ graphics.
 • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
 • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 30 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 12 Watt (RMS).
SKU: EVO 9 PRO BTMI

Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System – Me ndriçim

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker
 • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.
 • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
SKU: TITAN 7 BTMI

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

0 out of 5
(0)
 • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.
 • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.
 • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.
SKU: RZ05-02450100-R3G1

Çantë Laptopi 15.6″ HP Odyssey Sport Backpack – Grey/Green

0 out of 5
(0)
HP
 • Çantë shpine HP Odyssey Sport moderne. Kunder shiut.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″ dhe pak me shume.
 • Ngjyra: Gri me shirita te zi Përmasa: 39.62 cm
SKU: L8J88AA

Ftohes Procesori Arctic Alpine 11 GT Super Silent Intel, 75 Watts

0 out of 5
(0)
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per Intel nga marka Gjermane Artic
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 36 Muaj.
SKU: UCACO-AP112-GBB01

Ftohes Procesori Arctic Freezer 32 Ultra Quiet CPU Cooler, 320 Watts, per AMD dhe Intel, (Overclocking Headroom)

0 out of 5
(0)
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per AMD nga marka Gjermane Artic
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 36 Muaj.
SKU: ACFRE00005A

Ftohes Procesori Arctic Freezer 33 Ultra Quiet CPU Cooler, 320 Watts, per AMD dhe Intel, (Overclocking Headroom)

0 out of 5
(0)
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per AMD dhe Intel nga marka Gjermane Artic
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 36 Muaj.
SKU: ACFRE00028A

Ftohes Procesori Arctic Freezer 7 Pro Ultra Quiet CPU Cooler, 150 Watts per AMD dhe Intel, (Overclocking Headroom)

0 out of 5
(0)
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per AMD dhe Intel nga marka Gjermane Artic
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 36 Muaj.
SKU: DCACO-FP701-CSA01

Ftohes Procesori Cooler Master Hyper 212 LED Ultra Quiet CPU Cooler, 320 Watts, per AMD dhe Intel, (Overclocking Headroom)

0 out of 5
(0)
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per Intel dhe AMD nga marka Cooler Master
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 24 Muaj.
SKU: RR-212L-16PR-R1

Gamepad Razer Firefly Hard Gaming Mouse Mat, (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. Ndriçim nga poshte Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™
 • 355 mm x 255 mm x 4 mm
SKU: RZ02-01350100-R3M1

Gamepad Razer Goliathus Control Fissure Large Small (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 355 mm x 444 mm
SKU: RZ02-01070700-R3M2

Gamepad Razer Goliathus Extended Chroma Mouse Mat, POWERED BY RAZER CHROMA™, (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. Ndriçim pergjate Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™
 • Extended – 294 mm x 920 mm x 3 mm
SKU: RZ02-02500300-R3M1
7.990 L 8.200 L Add to cartKrahaso

Gamepad Razer Goliathus Overwatch Speed (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer 
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 294mm x 920mm Dizenjuar per fanatiket e lojes Overwatch.
SKU: RZ02-01071600-R3M1

Gaming Mouse Razer Abyssus Essential – 7.200 DPI

0 out of 5
(0)
 • Gaming Mouse Razer Abyssus Essential me 7.200 DPI
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes
 • Ndriçim nga poshte mouse-it nga teknologjia Chroma
SKU: RZ01-02160300-R3M1

Gaming Mouse Razer DeathAdder 2013 – 6.400 DPI

0 out of 5
(0)
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder 2013
 • Mouse me sensorin optik  – 6.400 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-00840100-R3G1

Gaming Mouse Razer DeathAdder Essential – 6.400 DPI

0 out of 5
(0)
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Essential.
 • Mouse me sensorin optik – 6.400 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje.
SKU: RZ01-02540100-R3M1
5.900 L 7.900 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Razer Overwatch DeathAdder Elite (MECHANICAL) – 16,000 DPI

0 out of 5
(0)
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Elite me dizajn nga loja Overwatch
 • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote – 16,000 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-02010300-R3M1

Gaming Mouse Trust GXT 105 Izza Illuminated Gaming Mouse – 2.400 DPI

0 out of 5
(0)
 • Gaming Mouse Trust GXT 105 Izza Illuminated me 2400 DPI.
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.
 • 6 Butona te konfigurueshem.
SKU: 21683
1.500 L 2.200 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated Gaming Mouse – 4.000 DPI

0 out of 5
(0)
 • Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated me 4.000 DPI.
 • Dizajn unik dhe nje nder mouse-t me te mire ne treg.
 • 10 Butona te konfigurueshem ndriçim RGB i menaxhueshem.
SKU: 22089
3.900 L 4.500 L Add to cartKrahaso

Gaming Razer Turret Lapboard – Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming – Bluetooth Enabled

0 out of 5
(0)
 • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)
 • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.
 • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.
SKU: RZ84-01330100-B3G1

Gigabyte AORUS Radeon™ RX570 4G (Radeon RX570, 4GB DDR5, 256 bit)

0 out of 5
(0)
 • Chipset: ATI® Radeon® RX570 | 2048 Stream Processors
 • Video Memory: 4 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6862 pikë
 • Memory Interface: 256-bit | Core Clocks: OC mode: 1295MHz / Gaming mode: 1280MHz
SKU: GV-RX570AORUS-4GD
29.900 L 34.900 L Add to cartKrahaso

Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128 Bit PCI-E Graphic Card

0 out of 5
(0)
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores
 • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 5.967 pikë
 • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1430MHz / 1316MHz
SKU: GV-N105TD5-4GD

GIGABYTE GeForce RTX 2060 Gaming OC Pro 6G Graphics Card, 3X Windforce Fans, 6GB 192-bit GDDR6, GV-N2060GAMINGOC PRO-6GD Video Card

0 out of 5
(0)
 • Chipset: NVIDIA GeForce RTX™ 2060 | 1920 Cuda Cores
 • Video Memory: 6GB GDDR6 | Benchmark (Piket e K.G.): 13.186 pike
 • Memory Interface: 1292-bit. Core Clocks: 1830 MHz / 1680 MHz
SKU: GV-N2060GAMINGOC PRO-6GD

Gigabyte Radeon RX 580 Gaming 8GB Graphic Cards (Radeon RX580, 8GB DDR5, 256 bit)

0 out of 5
(0)
 • Chipset: ATI® Radeon® RX580 | 2304 Stream Processors
 • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 8458 pikë
 • Memory Interface: 256-bit | Core Clocks: OC mode: 1355MHz  / Gaming mode: 1340MHz
SKU: GV-RX580GAMING-8GD

Gigabyte Radeon™ RX 570 Gaming 8G 256-Bit GDDR5 CrossFireX

0 out of 5
(0)
 • Chipset: ATI® Radeon® RX570 | 2048 Stream Processors
 • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6578 pikë
 • Memory Interface: 256-bit | Core Clocks: OC mode: 1255MHz / Gaming mode: 1244MHz
SKU: GV-RX570GAMING-8GD
49.900 L 59.900 L Add to cartKrahaso

Gigabyte Radeon™ RX VEGA 64 GAMING OC 8G 2048-Bit HBM2 CrossFireX

0 out of 5
(0)
 • Chipset: ATI® Radeon® RX570 | 4096 Stream Processors
 • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 11.780 pikë
 • Memory Interface: 2048-bit | Core Clocks: Boost: 1560 MHz / Base: 1276 MHz
SKU: GV-RXVEGA64GAMING OC-8GD
110.000 L 129.000 L Add to cartKrahaso

Showing 1–30 of 122 results

WhatsApp WhatsApp me ne