Trust International B.V. is a privately held company headquartered in Dordrecht, the Netherlands. It is a manufacturer of value-for-money computer accessories that are marketed mostly at low and middle segment price levels. Trust International B.V. is an international company that is active in Europe, the Middle East, Africa and Latin America. It currently has 19 branches in Europe and Asia and employs around 250 people in total.

Trust

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
Trust
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Gaming Mouse Trust GXT 105 Izza Illuminated Gaming Mouse – 2.400 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 105 Izza Illuminated me 2400 DPI.
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.
 • 6 Butona te konfigurueshem.
SKU: 21683
1.500 L 2.200 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated Gaming Mouse – 4.000 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated me 4.000 DPI.
 • Dizajn unik dhe nje nder mouse-t me te mire ne treg.
 • 10 Butona te konfigurueshem ndriçim RGB i menaxhueshem.
SKU: 22089
3.900 L 4.500 L Add to cartKrahaso

Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Bluetooth Headphone

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Headphone per celular ose tablet.
 • Muzike shume cilesore dhe shume praktike me mundesi palosje.
 • Deri ne 8 ore bateri dhe fishe audio e perfshire per ta lidhe direkt.
SKU: 21754

Kufje Gaming Trust GXT 313 Nero Illuminated Gaming Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust 313 Nero shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.
 • Ndriçim i kufjes nga kablli USB.
SKU: 21601

Kufje Gaming Trust GXT 322 Carus Gaming Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 322 shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC, XBOX, PS, Switch.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.
SKU: 20408

Kufje Gaming Trust GXT 322C Carus Gaming Headset (Jungle Camo)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 322C shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC, XBOX, PS, Switch.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.
SKU: 20865

Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius
 • Cilesi superiore e Gaming me 7.1 Virtual surround sound
 • 12 Muaj Garanci
SKU: 22052

Kufje Gaming Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset
 • Cilesi superiore e Gaming me Virtual 7.1 surround sound
 • Dridhje e kufjes me aktivizimin e Basit | 12 Muaj Garanci
SKU: 22054

Kufje Gaming Trust GXT 363 Hawk 7.1 Bass Vibration Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 363 Hawk 7.1 Bass Vibration Headset
 • Cilesi superiore e Gaming me Virtual 7.1 surround sound
 • Dridhje e kufjes me aktivizimin e Basit | 12 Muaj Garanci
 • Nje nder kufjet me te mira ne treg.
SKU: 20407

Kufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset
 • Cilesi superiore e Gaming dhe shume te pershtatshme per ore te gjata loje.
 • 12 Muaj Garanci
SKU: 22338
3.900 L 4.900 L Add to cartKrahaso

Kufje Trust Mauro USB Headset (per Call Center)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Mauro USB Headset ideale per Call Center me gjatesi 2.5m.
 • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.
 • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.
SKU: 17591

Kufje Trust Quasar Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Trust Quasar shume te pershtatshme per ore te gjata ne Skype.
 • Mikrofoni siguron qartesi te larte.
 • Ideale per Call Center.
SKU: 16904

Kufje Trust Ziva Chat Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Headphone per celular ose tablet.
 • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon fleksibël për komunikim.
 • Mikrofoni i ndjeshëm me nje dizajn qe siguron cilësi të qartë gjate komunikimit.
SKU: 21517

Kufje Trust Ziva Foldable Headphones – Blu

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Trust Ziva Foldable Headphones per Smartphone dhe tablet.
 • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.
 • Dizajn elegant. Keto kufje mund te palosen.
SKU: 21823

Kufje Trust Ziva Foldable Headphones – E kuqe

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Trust Ziva Foldable Headphones per Smartphone dhe tablet.
 • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.
 • Dizajn elegant. Keto kufje mund te palosen.
SKU: 21822

Kufje Trust Ziva Foldable Headphones – E zeze

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Trust Ziva Foldable Headphones per Smartphone dhe tablet.
 • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.
 • Dizajn elegant. Keto kufje mund te palosen.
SKU: 21821

Mikrofon Trust Starzz Microphone for PC and Laptop (Includes Tripod)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mikrofon me performance te larte nga marka Trust Starzz per PC. 
 • Buton per funksionin Mute (pa ze) dhe mbeshtetese me Tripod.
 • Ideale per regjistrim zeri, Skype Chat dhe Online Gaming.
SKU: 16973
1.200 L 1.500 L Add to cartKrahaso

Mouse Gaming & MousePad Trust GXT 782

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Gaming dhe Tapet për videolojra nga marka Hollandeze Trust.
 • 6 butona të konfigurueshëm dhe 4800 DPI.
 • Logo GXT Trust e ndriçueshme.
SKU: 21142

Mouse Gaming Trust GXT 154 Falx Illuminated – 2.400 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 154 Falx Illuminated me 2400 DPI.
 • Dizajn ergonomik dhe shume i rehatshem. Menaxhim i peshes se mouse-it.
 • 7 Butona te konfigurueshem. Ndriçimit LED.
SKU: 21835

Mouse Gaming Trust GXT 164 Sikanda MMO (12 Butona)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Marka: Trust | Modeli: GXT 164 Sikanda MMO | Ngjyra: Shumëngjyrësh
 • Lidhja: USB 12 butona te programueshme 
 • Garancia: 12 Muaj | DPI: 100 – 5000 dpi

 

SKU: 21726

Mouse Gaming Trust GXT 168 Haze Illuminated – 4.000 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 168 Haze Illuminated me 4000 DPI.
 • Pllakat e holla metalike poshte mouse-it e bejne levizjen perfekte per momentet me ekstreme.
 • 6 Butona te konfigurueshem.
SKU: 22331

Mouse Gaming Trust GXT 168 Haze Illuminated Gaming Mouse – 4.000 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 168 Haze Illuminated me 4000 DPI.
 • Shtrese e holle metalike poshte mouse-it per nje levizje te perkryer
 • 6 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: N/A

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 108 Rava – 2.000 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 108 Rava me 2.000 DPI.
 • 4 levele per menaxhimin e DPI-se. Veshje gome per kapje me te mire.
 • 6 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: 22090

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 115 Macci – 2.400 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 115 Macci me 2.400 DPI.
 • 5 levele per menaxhimin e DPI-se.
 • 6 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: 22417

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 117 Strike – 1.400 DPI (Me karikimi)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust Trust GXT 117 Strike Rechargeable Wireless Mouse me karikimi deri 1.400 DPI.
 • 150 ore me nje karikim te plote, funksionon edhe gjate karikimit.
 • 4 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: 22625

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 130

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Wireless për videolojra me 9 butona të konfigureshëm dhe 2400 DPI.
 • Seria GXT e markës Hollandeze Trust është e dedikuar në Gaming.
 • Ndriçim LED, veshje gome dhe kontroll i tmerrësisht i saktë.
SKU: 20687
3.400 L 4.300 L Add to cartKrahaso

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 140 Manx Rechargeable – 3.000 DPI (Me karikimi)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Trust GXT 140 Manx Rechargeable Wireless Mouse me 3000 DPI.
 • 200 ore me nje karikim te plote, funksionon edhe gjate karikimit.
 • 8 Butona te konfigurueshem. Ndryshim i ndriçimit LED.
SKU: 21790

Mouse Gaming Wireless Trust Ziva – 1.200 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Gaming Mouse Wireless Trust Ziva me 1.200 DPI.
 • Buton per menaxhimin e DPI-se.
 • Mouse i thjeshte gaming pa tel.
SKU: 22205

Mouse Wireless Trust Primo + MousePad – 1.600 DPI

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Wireless Trust Primo me 1.600 DPI dhe tapet per Mouse i perfshire.
 • Buton per menaxhimin e DPI-se.
 • Mouse i thjeshte pa tel per laptopin tuaj.
SKU: 21979

Showing 1–30 of 42 results

WhatsApp WhatsApp me ne