Trust International B.V. is a privately held company headquartered in Dordrecht, the Netherlands. It is a manufacturer of value-for-money computer accessories that are marketed mostly at low and middle segment price levels. Trust International B.V. is an international company that is active in Europe, the Middle East, Africa and Latin America. It currently has 19 branches in Europe and Asia and employs around 250 people in total.

Trust

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Gaming Mouse Trust GXT 105 Izza Illuminated Gaming Mouse – 2.400 DPI

0 out of 5
(0)
 • Gaming Mouse Trust GXT 105 Izza Illuminated me 2400 DPI.
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.
 • 6 Butona te konfigurueshem.
SKU: 21683
1.500 L 2.200 L Add to cartKrahaso

Mouse Gaming Trust GXT 164 Sikanda MMO (12 Butona)

0 out of 5
(0)
 • Marka: Trust | Modeli: GXT 164 Sikanda MMO | Ngjyra: Shumëngjyrësh
 • Lidhja: USB 12 butona te programueshme 
 • Garancia: 12 Muaj | DPI: 100 – 5000 dpi

 

SKU: 21726

Trust Urban PowerBank 2200 mAh Primo (Bateri e jashtme per celular)

0 out of 5
(0)
 • Karikoni Celularin, Tabletit tuaj me Baterine e jashtme Trust Urban.
 • 2200mAh ju mundeson karikimin e plote deri ne 9 ore shtese.
 • Funksion shtese: Mbrojtje ndaj Qarkut te shkurte dhe Tejnxehjes
SKU: 21221

Showing all 4 results

WhatsApp WhatsApp me ne