Razer™ eshte marka me cilesore ne bote per produkte Gaming.

Logoja e trefishtë e gjarprit Razer është një nga logot më të mirenjohura në komunitetet globale Gaming.

Kompania ka një gjurmë globale me 9 zyra në mbarë botën dhe është njohur si markë kryesore për Gamers në SHBA, Evropë dhe Kinë.

E themeluar në vitin 2005 dhe me dy seli, në San Francisko dhe Singapor, Razer mbështetet nga investitorë institucionalë si IDG-Accel, Intel Capital dhe Horizons Ventures.

Razer

Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

0 out of 5
(0)
Razer
 • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.
 • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.
 • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.
SKU: RZ05-02450100-R3G1

Gamepad Razer Firefly Hard Gaming Mouse Mat, (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. Ndriçim nga poshte Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™
 • 355 mm x 255 mm x 4 mm
SKU: RZ02-01350100-R3M1

Gamepad Razer Goliathus Control Fissure Large Small (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 355 mm x 444 mm
SKU: RZ02-01070700-R3M2

Gamepad Razer Goliathus Extended Chroma Mouse Mat, POWERED BY RAZER CHROMA™, (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. Ndriçim pergjate Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™
 • Extended – 294 mm x 920 mm x 3 mm
SKU: RZ02-02500300-R3M1
7.990 L 8.200 L Add to cartKrahaso

Gamepad Razer Goliathus Overwatch Speed (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer 
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 294mm x 920mm Dizenjuar per fanatiket e lojes Overwatch.
SKU: RZ02-01071600-R3M1

Gaming Mouse Razer Abyssus Essential – 7.200 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gaming Mouse Razer Abyssus Essential me 7.200 DPI
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes
 • Ndriçim nga poshte mouse-it nga teknologjia Chroma
SKU: RZ01-02160300-R3M1

Gaming Mouse Razer Abyssus V2 (Ambidextrous) – 5,000 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gaming Mouse Razer Abyssus V2 me 5000 DPI
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes
 • *Ky mouse eshte edhe per megjerashet
SKU: RZ01-01900100-R3G1
5.900 L 7.900 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Razer DeathAdder 2013 – 6.400 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder 2013
 • Mouse me sensorin optik  – 6.400 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-00840100-R3G1

Gaming Mouse Razer DeathAdder Elite (MECHANICAL) – 16,000 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Elite
 • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote – 16,000 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-02010100-R3U1
9.900 L 13.900 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Razer DeathAdder Essential – 6.400 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Essential.
 • Mouse me sensorin optik – 6.400 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje.
SKU: RZ01-02540100-R3M1
5.900 L 7.900 L Add to cartKrahaso

Gaming Mouse Razer Overwatch DeathAdder Elite (MECHANICAL) – 16,000 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Elite me dizajn nga loja Overwatch
 • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote – 16,000 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-02010300-R3M1

Gaming Razer Turret Lapboard – Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming – Bluetooth Enabled

0 out of 5
(0)
Razer
 • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)
 • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.
 • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.
SKU: RZ84-01330100-B3G1

Gjysem-Tastiere Gaming Razer Tartarus V2 Mecha-Membrane Gaming Keypad

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gjysem Tastiere Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 
 • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.
 • 32 butona plotësisht të programueshëm.
SKU: RZ07-02270100-R3M1

Kufje Gaming Razer Electra V2 – 7.1 Virtual surround sound Headset

0 out of 5
(0)
Razer
 • Kufje Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer.
 • Cilesi superiore e lojes nga Razer Electra V2 me Virtual 7.1 surround sound
 • Izolim i plote i zhurmes dhe komfort ekstrem.
SKU: RZ04-02210100-R3M1

Mousepad Gaming Razer Vespula V2 Hard Gaming Mouse Mat (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Siperfaqe e tapetit e optimizuar per çdo sensor.
 • Razer Vespula V2 ka siperfaqe te dyfishte, te forte dhe te bute njekohesisht.
 • Baze gome me silikon per pushimin e dores.
SKU: RZ02-02180100-R3M1

Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2
 • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB
 • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 
SKU: RZ03-01703000-R3M1

Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Yellow Switch)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2
 • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB
 • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Yellow Switch.
SKU: RZ03-02190800-R3M1

Mouse Gaming Bluetooth Razer Orochi 8200

0 out of 5
(0)
Razer
 • Marka: Razer | Modeli: Orochi 8200 | Ngjyra: Jeshile
 • Lidhja: Wireless | Bateri AA+
 • Garancia: 2 Vite
SKU: RZ01-01550100-R3G1

Gamepad Razer Gigantus – Cloth Esports Gaming Mouse Mat (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.
 • 455mm x 455mm
SKU: RZ02-01830200-R3M1
4.400 L 4.900 L Add to cartKrahaso

Gamepad Razer Goliathus Control Fissure Edition Small (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 215 mm x 270 mm
SKU: RZ02-01070500-R3M2
2.390 L 2.990 L Add to cartKrahaso

Gamepad Razer Goliathus Speed Terra Edition Small (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tapet profesional Gaming nga marka më e mirë Razer.
 • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.
 • 215 mm x 270 mm / 8.46 in x 10.73 in
SKU: RZ02-01070100-R3M2

Mouse Gaming Razer Abyssus 2000 DPI + Goliathus Control Fissure Bundle (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gaming Mouse Razer Abyssus me 2000 DPI. 
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.
 • Taper Mouse Gaming Goliathus per nje levizje perfekte.
SKU: RZ83-02020200-B3M1
6.200 L 9.000 L Add to cartKrahaso

Mouse Gaming Razer Mamba Tournament Chroma

0 out of 5
(0)
Razer
 • Marka: Razer | Modeli: Mamba Tournament Chroma | Ngjyra: Shumëngjyrësh
 • Lidhja: Wireless | Bateri AA+
 • Garancia: 24 Muaj
SKU: RZ01-01370100-R3G1

Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Orange Switch)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2
 • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB
 • Tastiera me e mire ne bote | 36 Muaj Garanci | Razer Orange Switch.
SKU: RZ03-02031600-R3M1
25.900 L 30.000 L Add to cartKrahaso

Mouse Gaming Wireless Razer Mamba

0 out of 5
(0)
Razer
 • Razer (Marka me e mire ne bote) | Modeli: Mamba | Ngjyra: Shumëngjyrëshe
 • Lidhja: Wireless | Bateri AA+ (e karikueshme) | DPI: 16,000
 • Garancia: 12 muaj
SKU: RZ01-01360100-R3G1

Mouse Gaming Wireless Razer Naga Epic Chroma – 8.200 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Wireless nga marka me e mire ne bote, Razer. 
 • Modeli Naga Epic Chroma vjen me 12 butona mekanik te programueshem. 
 • 16.8M ngjyra me teknologjine Chroma.
SKU: RZ01-01230100-R3G1
22.000 L 27.000 L Add to cartKrahaso

Showing all 26 results

WhatsApp WhatsApp me ne