MS-TECH

Grup Ushqimi 950W MS-Tech MS-N950

0 out of 5
(0)
MS-TECH
  • Grup ushqimi 950W me 24 pina dhe porta SATA.
  • Përballon standarted më të reja ATX 2.3.
  • Efiçencë më e lartë se 82%.
SKU: MS-N950-VAL

Showing the single result

WhatsApp WhatsApp me ne