LDNIO brand was founded in 2010. It is focused on the R&D of differernt kinds of chargers such as mobile phone chargers, car chargers, wall chargers and power sockets . We follow the principle of “High quality、 Technology leadership、Precision production” , has grown to be the FAST CHARGER EXPERT.
We have a lot of LDNIO distributors all over the world such as the USA, UK , Canada, Germany, France, Spain, Italy, Mexico, Japan,Malaysia, South Africa and so on. Our LDNIO Chargers and LDNIO Power Sockets are popular on different ON-LINE Stores such as Amazon, Ebay, Aliexpress,Le-Long, Bidorbuy, CRAZYWALLET, Banggood, JUMIA, LAZADA, DHgate, MIRIMALL and so on.
Welcome to be our agents and distributors of LDNIO BRAND!

LDNIO

Karikues Universal LDNIO A6704 – 6 Porta USB Charger

0 out of 5
(0)
LDNIO
  • Pamje e thjeshtë dhe material me cilësi të lartë.
  • 6 porte USB për të përmbushur kërkesat tuaja të karikimit urgjent.
  • Teknologjia Qualcomm Quick Charge 2.0 – karikim deri në 75% më shpejt se karikuesit e zakonshëm.
  • Sistemi i avancuar i mbrojtjes nga korrenti i lartë, i sigurt dhe i besueshëm.
  • Kompakt në madhësi.
SKU: LDNIO-A6704

Showing the single result

WhatsApp WhatsApp me ne