BASEUS is a fashionable and lifeful brand focusing on CCC digital accessories that belongs to Times Innovation (HK) Co. Ltd. Our head office is located in Hong Kong – a free, fashionable and international City. We have a development team who are young and vivid, and full of developing and enterprising spirit. BASEUS is based on humanized design and quality of the product.

Baseus

Baseus C-Video Type-C To HDMI Male Adapter – GM40D

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kabllo video per Mac ose Smartphone per tu lidhur direkt me HDMI per TV. 
 • Cilesi superiore e markes Baseus.
 • Gjatesia e kabllit 1.8m.
SKU: GM40D

Baseus Energy 2 ne 1 / Power Bank 2500 mAh + Kabllo USB Lightning (Bateri e jashtme per celular)

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Karikoni iPhone-in ose iPad-in tuaj me Baterine e jashtme Baseus Energy 2 ne 1.
 • 2500mAh ju mundeson karikim te plote dhe njekohesisht funksionon edhe si kabllo Lightning.
 • Dizajn unik dhe shume praktik per ato persona qe jane shpesh ne levizje.
SKU: CALXU-01

Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.
 • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.
 • Cilese muzike shume cilesore.
SKU: NGE50-B01

Karikues pa tel Baseus Foldable Multifunction – Qi Wireless Charger

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Karikues pa tel (Wireless) i perthyeshem per celular dhe çdo pajisje me standard Qi Wireless charging.
 • Nuk nxehet. Karikim shume i shpejte me teknologjine: Qualcomm Quick Charge 3.0
 • I pershatshem per modelet: iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi dhe çdo celular qe karikohet me induksion.
SKU: WXZD-01

Karikues pa tel Baseus UFO – QI Wireless Charger

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Karikues pa tel (Wireless) tavoline per celular dhe çdo pajisje me standard Qi Wireless charging.
 • Nuk nxehet. Teper praktik dhe nje dizajn minimalist per zyre dhe shtepi.
 • I pershatshem per modelet: iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi dhe çdo celular qe karikohet me induksion.
SKU: WXFD-01

Këllef Baseus BG01 per iPhone X – I zi

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: WIAPIPHX-BG01

Këllef Baseus BG09 per iPhone X / XS – I kuq

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: wiapiphx-bG09

Këllef Baseus BV01 për iPhone X / XS – I zi

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: wiapiphx-bv01

Këllef Baseus BV09 per iPhone X / XS

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: wiapiphx-bv09

Këllef Baseus BV09 per Samsung S9 Plus – I kuq

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per Samsung S9 nga marka Baseus.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: WISAS9P-BV09

Këllef Baseus C02 per iPhone X / XS – Transparent

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus i tejdukshem | Rezistent ndaj gervishtjeve.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: ARAPIPHX-C02

Këllef Baseus SL01 per iPhone X / XS – I zi

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus me kapese.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: WIAPIPHX-SL01

Këllef Baseus ST01 per iPhone X / XS – I arte

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus i arte | Rezistent ndaj gervishtjeve.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: WIAPIPHX-ST01

Këllef Baseus ST0V per iPhone X / XS – I arte

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus i arte | Rezistent ndaj gervishtjeve.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: WIAPIPHX-ST0V

Këllef Baseus WB01 per iPhone X / XS – I zi me kapese te kuqe

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus me kapese | Rezistent ndaj gervishtjeve.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: WIAPIPHX-WB01

Këllef Baseus YS01 per iPhone X / XS – Transparent

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus me veshje te tejdukshme.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: wiapiphx-ys01

Këllef Baseus YS02 per iPhone X / XS – Transparent

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kellef per iPhone X / XS nga marka Baseus i tejdukshem.
 • Mbroni telefonin tuaj nga dëmtimi | Material i veçante per mos-rreshqitje nga dora.
 • Funksionim i butonave sikur te ishte pa kellef.
SKU: ARAPIPHX-YS02

Kufje Wireless Baseus Encok D01 Hifi Bluetooth (Noise Cancelling)

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kufje Bluetooth Baseus D01 me izolim zhurme.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore.
 • 8 Ore bateri.
SKU: NGD01-09

Lente per celular Baseus (per iPhone dhe Samsung)

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Lente per celular iPhone ose Samsung nga marka Baseus
 • Shume funksione ne nje pajisje te vetme: Kend i gjere, Fisheye, Lente Macro
 • Ideale per fotografet.
SKU: ACSXT-C01

Mbajtese Celulari me magnet per makine – Baseus Privity Series – Pro Air outlet – Magnet Bracket (veshje lekure)

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Mbajtese celulari me magnet 360 grade per makine nga marka Baseus.
 • Shume praktike dhe dizajn minimalist me veshje lekure.
 • Thithje e sigurte per te gjithe celularet.
SKU: SUMQ-PR01

Mbajtese Celulari per makine Baseus Osculum Type Gravity Car Mount

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Mbajtese celulari 360 grade per makine nga marka Baseus.
 • Mund te lahet me uje dhe nuk bllokon vendin e karikimit.
 • Thithje e sigurte me peshe deri 3KG.
SKU: CSUYL-XP01

USB HUB Baseus (USB 3.0 + HDMI) – 5 Porta

0 out of 5
(0)
Baseus
 • HUB USB 5 Portash me nje dizaj unik dhe veshje alumini nga marka Baseus
 • Adaptor konvertues me shumë funksione (HDMI + Hyrje USB-C Type + USB3.0) për Macbook ose pajisje tjera
 • Per zyre dhe shtepi. Nga nje porte USB C-Type ne 4 Porta USB 3.0 dhe 1 Porte shtese HDMI
SKU: CABOOK-OS

Kufje Bluetooth Baseus EB01

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Material ABS anti-impakt, shumë i fortë, shumë i bukur me shkëlqim.
 • Teknologjia e anulimit të zhurmës, siguron kënaqësi për biseda të qarta dhe muzikë pavonesë.
 • Lidhet me 2 celular njëkohësisht dhe zgjat 100 orë pa karikim.
SKU: Baseus EB01
1.300 L 1.500 L Add to cartKrahaso

Showing all 23 results

WhatsApp WhatsApp me ne