AOC International (trading as AOC, formerly Admiral Overseas Corporation) is a multinational electronics company headquartered in Taipei, Taiwan and a subsidiary of TPV Technology. It designs and produces a full range of IPS and TFT monitors as well as LCD TVs and formerly CRT monitors for PCs which are sold worldwide under the AOC brand.

AOC

Monitor AOC 23.8″ IPS 24B1XH Full HD LED

0 out of 5
(0)
AOC
  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta me teknologjine IPS.
  • Shume elegant, ideal per nje zyre.
  • Dizajn modern dhe kornize shume e holle.
SKU: 24B1XH
18.900 L 22.900 L Add to cartKrahaso

Monitor AOC 31.5″ Q3279VWF QHD LED

0 out of 5
(0)
AOC
  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta.
  • Ekran i madh MVA në rezolucion QHD sjell thellësi dhe kontrast me ngjyra në një dizajn elegant.
  • FreeSync, refresh rate ne 75Hz dhe koha e përgjigjes 5 ms për çdo Gamer.
SKU: Q3279VWF
34.900 L 39.900 L Add to cartKrahaso

Showing all 2 results

WhatsApp WhatsApp me ne